15.11.2019г., Пятница

СОТРУДНИКИ


ՏՆՕՐԵՆ
   Լազարյան Կարեն

ՈՒՍՈՒՄՆԱԿԱՆ ՄԱՍ
   Միջին մասնագիտական մասնագիտությունների գծով տնօրենի տեղակալ՝ Առաքելյան Անժելա
   Նախնական մասնագիտական (արհեստագործական) մասնագիտությունների գծով տնօրենի տեղակալ՝ Ավանեսյան Սերգեյ

ԴԱՍԱԽՈՍՆԵՐ
Ալեքսանյան Աննա
Ալեքսանյան Օլյա
Ամարյան Աննա
Անտոնյան Սոնա?
Ասատրյան Աննա
Ավետիսյան Ալվարդ?
Աբգարյան Աննա
Առաքելյան Հեղինե
Ակլունց Շուշան
Բեգլարյան Արմինե
Բեգլարյան Կամո
Գրիգորյան Լյուդմիլա?
Գրիգորյան Գայանե
Գրիգորյան Սաթինե
Գևորգյան Լիաննա
Դանիելյան Թեհմինա
Դալլաքյան Մարտուն?
Եգորյան Նունե
Զադայան Մարգարիտա?
Թառանյան Նաիրուհի
Թևոսյան Մերի?
Հակոբյան Մերի
Հարությունյան Տիգրան?
Հարությունյան Լևոն
Ղազարյան Մերի
Ղուլյան Օլյա
Մկրտչյան Անուշ
Մաթևոսյան Մարինե
Մարտիրոսյան Մարինե
Մանգասարյան Աննա?
Յոլյան Կարինե?
Յուզբաշյան Անի
Ջուլհակյան Դավիթ
Սահակյան Սուսան
Վարդազարյան Սոնա
Փարսյան Անուշ
Քարամյան Ինգա
Օրդյան Արփինե

 

ՎԱՐՊԵՏՆԵՐ
Վարսավիրության վարպետ՝ Լազարյան Լուսինե?
Խոհարարության վարպետ՝ Վարդանյան Գայանե
Փայտամշակման վարպետ՝ Մեժլումյան Արման?
                                              Ղևոնդյան Ավագ
                                              Բաղդագյուլյան Վարդան
Քարի փորագրման վարպետ՝ Օրդյան Նարեկ
Կարի վարպետ՝ Հայրապետյան Մարինե
     

 

ՀԱՇՎԱՊԱՀՈՒԹՅՈՒՆ
   Հաշվապահ՝ Քարամյան Անուշ

ԿԱԴՐԵՐ
   Կադրերի վարիչ՝ Ջուլհակյան Դավիթ

ՎԱՐՉԱԿԱՆ ԱՆՁՆԱԿԱԶՄ
   Գործավար՝ Վարդանյան Բելա
                         Սիմոնյան Ալիսա
                         Մանգասարյան Աննա?
   Արխիվավար, գրադարանավար՝ Ավետսիյան Մերի?
   Պրակտիկայի ղեկավար՝ Հակոբյան Մերի?
   Կազմակերպիչ՝ Ադամյան Քրիստինա
   

ՏՆՏԵՍԱԿԱՆ ՄԱՍ
   Վարչատնտեսական գծով տնօրենի տեղակալ՝ Բաղդագյուլյան Վահե?
   Պահակներ՝ Ասատրյան Սևադա
                        Սաֆարյան Ալեքսանդր?
                        Ալեքսանյան Արթուր


   Դռնապահ՝ Ղալամյան Սուսաննա
   Հավաքարարներ՝ Բաղունց Նարինե
                                  Սաֆարյան Գյուլչորա

 

*Ձեր դիտման պահին քոլեջի աշխատակազմը կարող է փոփոխված լինել: Աշխատողների անձնական լուսանկարները և ինֆորմացիան տարածելը խստիվ արգելվում է: